Unfortunately, this product's description is not available in your language.

Energylandia - najnowocześniejszy Park Rozrywki wyjazd z Zakopanego

Zator, Polska
Book online

Wycieczka w każdą środę. Zbiórka z różnych punktów w Zakopanem. Prosimy o wcześniejszą rezerwację przez Internet. Zniżki dla dzieci, młodzieży i studentów - kliknij rezerwuj i sprawdź.

Book

Description

Wyjazd z Zakopanego o godz. 8.30 z przystanków: Nosal (bezpłatny parking) ul. Balzera 30, Rondo Jana Pawła II - przystanek autobusowy, ul. Zamoyskiego - przystanek WATRA w kierunku centrum, Al. 3-go maja - przystanek Dolne, ul. Kasprowicza - przystanek PKP, Poronin - przystanek PKS obok PKP.

Powrót do Zakopanego ok. godz. 21.00.


Program wycieczki:

 • 08.30 - Wyjazd z Zakopanego,
 • 11.30 - Rozpoczęcie pobytu w najnowocześniejszym Parku Rozrywki Energylandii (6,5 godziny pobytu),
 • 18.00 - Wyjazd z Zatoru,
 • 21.00 - Planowany przyjazd do Zakopanego.

(Plan ramowy, może ulec zmianie)

UWAGA: We wrześniu pobyt w Energylandii do godziny 17.00


Energylandia - najnowocześniejszy park rozrywki

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Energylandia jest miejscem, w którym rodzice nie muszą pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 30 hektarów znajduje się  około 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, korzystając z 70 atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Price includes

 • Przejazd autokarem,
 • Opieka pilota.

Price does not include

 • Obowiązkowa opłata - bilet do Energylandii z 5% zniżką przy zakupie biletów w Biurze Strama: 122,55zł dorośli i dzieci od 140 cm wzrostu/ 75,05zł dzieci do 140 cm wzrostu/ 0,95zł dzieci do 3 lat.
 • UWAGA: Aby otrzymać 5% zniżkę na bilety do Energylandii należy opłacić bilety gotówką w jednym z biur firmy Strama najpóźniej dzień przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Opcjonalnie płatne: kanapka 6zł (zamówienie i zakup w biurze Strama najpóżniej dzień przed wycieczką)

Requirements

 • Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
 • Zbiórka o godz. 8:30.
 • 100% przedpłaty online przy rezerwacji.

Meeting point

ID: 469; Strama
High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!